Niepozorny 1%
» Wróć na stronę główną

Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom i Młodzieży Serce dla Serca

GŁOSOWANIE
ZAKOŃCZONE

Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom i Młodzieży "Serce dla Serca" zostało zarejstrowane 23 VII 2014 roku. Prowadzimy świetlicę w Opolu przy ulicy Ozimskiej 55.

W ciągu 12 lat przewineło się w naszej swietlicy kilkaset dzieciaków, najstarsi obecnie maja juz swoje rodziny i małe dzieci, które jak nam mówią przyprowadzą kiedyś je do świetlicy, bo świetlica dla wielu była drugim domem.
Wielu pomogliśmy w trudnych życiowych sprawach. Świetlica to nie tylko zabawa ale też nauka życia, nauka jak byc człowiekiem, jak pomagać innym, jak być w grupie.Nie jest to łatwe. W świetlicy działa wielu prawdziwie oddanych wychowawców. Działania, które robimy to zabawy, gry, nauka śpiewu, odrabianie lekcji, korepetycje, współdziałąnie z rodzicami, wycieczki tematyczne, zajęcia taneczne i teatralne i wiele wiele różnych ważnych i ciekawych rzeczy robimy. Ale też dajemy szanse na twórcze, indywidualne działanie naszym wychowankom. Pragniemy rozszerzać nasze działanie o kolejne pomysły. Szukamy przyjaciół, którzy nam pomogą w realizacji tych zamierzeń.

Hasło na obecną edycję konkursu: "Świetlica nasza super działa ale 1% od Ciebie by też chciała"

Obecnie potrzebujemy środki finansowe na remont dwóch sal i zakup dwóch piecy akumulacyjnych do tych sal.

Nr KRS: 0000213456.